PRVA OBLETNICA SKUPNE TELOVADBE ČLANIC ŠOLE ZDRAVJA, SKUPINA SAVA

Članice skupine Šole zdravja Sava smo 9. oktobra 2014 praznovale prvo obletnico skupne vadbe. Telovadile smo vsak dan, razen nedelj in praznikov. V povprečju je telovadilo 9,5 članic od skupno 19  včlanjenih. Na povabilo  k praznovanju so se nam pridružile skupine telovadk Šole zdravja iz Litije, Šmartna, Kresnic in Domžal. Posebno ponosne smo, da so se nam pridružili otroci z učitelji in vzgojitelji iz OŠ in vrtca Sava, saj je naše praznovanje sovpadalo tudi s tednom otroka. Slavnostni gostji in govornici sta bili predsednica Šole zdravja ga. Zdenka Katkič in podžupanja Občine Litija ga. Lijana Lovše. Uvodni govor je imela ga. Darja Zupančič. Del dogodka je posnela naša lokalna televizija ATV. Praznovanje je potekalo sproščeno, s slavnostnimi  govori,  telovadbo, petjem in kasneje  s pogostitvijo. Članice smo pripravile domače dobrote in tudi za žejo je bilo poskrbljeno. Druženje smo zaključili s prijetnim občutkom, da lahko posamezniki z dobro voljo vplivamo na dobro počutje krajanov, se povezujemo z lokalno skupnostjo in gradimo odnose tudi širše po Sloveniji.

Hvala vsem, ki ste se praznovanja udeležili, hkrati pa v našo sredino vabimo vse,  ki si tega želijo.

V imenu skupine zapisala:  Alenka Koprivnikar

Fotografije: Metka Lamovšek

photo 5 photo 2 (3) photo 2 (4) photo 3 (2) photo 4 (1) photo 4 (2)