Manj svečk za manj grobov na Savi

O B V E S T I L O

Spoštovani krajani in obiskovalci pokopališča na Savi!

Obveščamo vas, da se naša akcija MSZMG 2018 prične že v soboto 27.10.2018, kjer zastavice sočutja lahko prejmete od 8:00 ure dalje na naši stojnici pred pokopališčem na Savi.
Zbrana sredstva bo KS Sava skupaj z občino Litija, KORK Jevnica in občino Šmartno pri Litiji namenila za invalidski stopniščni vzpenjalec – goseničar, ki bo namenjen za transport bolnikov, ki živijo v blokih in večstanovanjskih hišah brez dvigal. Pripomoček bomo podarili reševalni enoti ZD Litija.

Upajmo, da zberemo čim več sredstev, saj je investicija draga, a reševalni ekipi zelo dobrodošla.

Na stojnici vas bodo čakali prostovoljci:

27.10. – 01.11. 2018 okvirno od 8:00 – 18:00 ure

Če bi želeli zastavice izven tega urnika, da jih morebiti odnesete že preje, sem dosegljiva na GSM 031 317 283.

KS Sava       Uroš Kranjc                                                                           Koordinatorka akcije na Savi Tatjana Primc

msmg

Vodja akcije:   Primož Jelševar