Poročilo z zadnjega izleta ps Sava:
Člani planinske sekcija Sava smo se v soboto 20. junija podali na izlet na Struško, manjše pogorje, ki se nahaja med Stolom oz. Belščico ter Golico. Peš smo se odpravili po markirani poti s Pustega rovta, hodili po slovensko-avstrijski meji, zaradi slabega vremena pa izlet zaključili pod vrhom Struške v pastirski koči na Belski planini (1682 m). Ogreti in posušeni smo se vrnili nazaj na izhodišče, od koder nas je avtobus zapeljal še do doma na Pristavi, kjer smo se okrepčali in naš izlet tudi zaključili. Izlet sta nam resda malce pokvarila megla in dež, pa vendar smo odkrili še en lep kos naše dežele.
Samo Jager